| Naam van het product | transformator HV folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.15 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Naam | de windende machine van de reactorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassen | tig |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 600mm |
| Folie decoiler | 2 stuks |
| Draaisnelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur van de machine | zoals gevraagd |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| TOEPASSING | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. van de foliebreedte. | 800mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende strookrol |
| Roterende kracht | 15KW |
| Roterende Snelheid | 20 t/min |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Macht | 22kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 1 reeks |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000 mm |