| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| Draadgrootte | 0.3 - 5.0mm |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Ronde draad | 0.3 - 5.0mm |
| Vlakke draad | 5x12mm |
| Servomotor | 750W |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke Draad | 5x12mm |
| Ronde draad | Ø0,3 ~ 5,0 mm |
| Kleur van de machine | Op maat |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende rol |
| Het winden breedte | 0 - 800mm |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Kleur | facultatief |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Ronde draad | 0,3 ~ 5.0mm |
| Vlakke draad | 5x12mm max. |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Vlakke draad | 5x12 mm |
| Ronde draad | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Machinekleur | Aangepast |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 stuks |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |