| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Lassenwijze | koudlassen |
| Kleur | Zoals Gevraagd |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Toepassing | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Het winden macht | 22 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-filmdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Decoileraantal | Twee Stukken |
| Naam van de machine | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Sweismodus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | de windende machine van de koudlassenfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folie |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motormacht | 4kw |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | Tig |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Lassen modus | TIG lassen |