| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Het snijden | het rollen scheerbeurt |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Leider | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motormacht | 22KW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van folierol |
| Cu foliedikte | 0,2 - 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Maximum het winden breedte | 1200 mm |
| Naam apparaat | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | kronkelende spoelen |
| Lassenwijze | Vleklassen |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | 4KW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| TOEPASSING | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motor | 30KW |
| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende strookrol |
| Opwindmotor | 22kw |
| Het winden snelheid | 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |