| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 200 ~ 700 mm |
| Folie decoiler | 1 pc |
| Wikkelingssnelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | Optioneel |
| Product name | transformer foil winding machine |
|---|---|
| Function | winding film foil |
| Hoofdvermogen | 22 kW |
| Rotating speed | 0 ~ 18 rpm |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Macht | 22KW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-filmdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | de windende rol van de transformatorfolie |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam | machines voor het wikkelen van spoelen en folie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 600mm |
| Sweismodus | TIG |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motormacht | 4kw |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassenwijze | TIG |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Machinenaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende droge transformatorrollen |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | tig |