| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | tig |
| Machinenaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Producten | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| motorvermogen | 30kw |
| Naam van het product | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Motorvermogen | 30 kW |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Leiderfolie | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Kracht | 30 kW |
| Naam van het product | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Kracht | 30 kW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Sweismodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | Tig |