| Naam van het product | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| Functie | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Naam van de machine | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koudlassenfolie |
|---|---|
| Functie | windende folie |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0.2 - 3mm |
| Motormacht | 4KW |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Lassenvorm | koud perslassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Naam van het product | machines voor het wikkelen van spoelen en folie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 400 mm |
| Lasmethode | TIG |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Productnaam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Foliebreedte | 0 ~ 200 mm |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motor | 30kw |