| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Functie | kronkelende droge type transformatorspoel; |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Functie | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| naam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam van het product | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Name | tranformer foil winding machine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Rotating speed | 0 ~ 16rpm |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de transformatorfolie |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Het winden snelheid | 16rpm |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Lassenvorm | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Naam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam van het product | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4kw |