| Naam van het product | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Folie decoiler | 1 set |
| verwarming | koud druklassen |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | de windende rol van de koperfolie |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Sweismodus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Max. Opwindsnelheid | 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Machtsconsumptie | 5.5KW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 5.5 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Rotatievermogen | 5.5 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 11 kW |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| Draadgrootte | 0.3 - 5.0mm |
| Machinekleur | Aangepast |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Machinekleur | optioneel |
| Gebruik | wikkeling transformator draad spoel |
| Kronkelend materiaal | koperdraad of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende strookrol |
| Opwindmotor | 22kw |
| Het winden snelheid | 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |