| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Al folie | 0.3 ~ 3,0 mm dik |
| Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm dik |
| Sweismodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassenwijze | tig |
| productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoiler | 2 PCs |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Schommelingen | TIG |
| Naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Lasmethode | TIG lassen |
| Naam | Foliewikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Folieverzetting | 1 Instellen |
| Isolatie decoiler | 1 Instellen |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| motormacht | 5.5KW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |