| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Machinenaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Draadtype | ronde of vlakke draad |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Ronde draaddiameter | 0,3 ~ 5.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Maximale foliebreedte | 1000 mm |