| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Name | automatic coil winding machine |
|---|---|
| Function | winding wire coil |
| Wire | copper or aluminium wires |
| Machine color | optional |
| Round wire size | Φ0.3 ~ 5.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Maximum het winden breedte | 1000 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling geleiderfolie l |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Uitlijningstolerantie | 0,5 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling geleiderfolie l |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 ~ 800 mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de koperfolie |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Lassen modus | TIG lassen |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen modus | TIG |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van folierol |
| Cu foliedikte | 0,2 - 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Maximum het winden breedte | 1200 mm |