| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Kracht | 30 kW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam van het product | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Sweismodus | TIG |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| toepassing | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassen | koud perslassen |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | koud druklassen |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Naam van het product | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Lasmethode | TIG lassen |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.15 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| naam | folie windende machine |
|---|---|
| functie | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassenwijze | TIG lassen |