| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| TOEPASSING | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Foliebreedte | 300mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende stip rol |
| Het winden macht | 15KW |
| Het winden snelheid | 20 t/min |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | het maken van transformator |
| Cu-bladdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al bladdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Motormacht | 30kw |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 300mm |
| Lassen | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Windende motor | 22kw |
| Het winden snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | transformator folie wikkelmachine |
|---|---|
| functie | het maken van transformatorrol |
| Cu folie dikte | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folie dikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. folie breedte | 1200mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Machinekleur | zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| functie | windende transformatorrol |
| Macht | 22kw |
| Roterende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-filmdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 600mm |
| Folie decoiler | 2 stuks |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur van de machine | Zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000 mm |