| Machinenaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrol |
| Foliebreedte | maximum 600mm |
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| motormacht | 11KW |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 300mm |
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| motormacht | 5.5KW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | Zoals Gevraagd |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 1 REEKS |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Naam | transformator folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | folierol maken |
| Cu folie dikte | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folie dikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Naam van het product | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Schommelingen | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000mm |