| Prorductnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | wikkelfilmfolie |
| Het winden macht | 45 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam van het product | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 800mm |
| Sweismodus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| functie | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1200 mm |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Sweismodus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 300mm |
| Lassen | koud perslassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende rol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Correctie | foto-elektrische sensor |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | de windende rol van de transformatorfolie |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Decoileraantal | Twee Stukken |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende spoelen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Decoileraantal | Twee stukken. |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende droge type transformatorspoel; |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |