| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| functie | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Breedte van de geleider | 150 ~ 300mm |
| Lassenwijze | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Breedte van de geleider | 150 ~ 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCS |
| Versnelling | 0 ~ 26 t/min |
| Machinekleur | zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1200 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Verwarming | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | wikkeling geleiderfolie l |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1200 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1200 mm |