| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen modus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de koperfolie |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| toepassing | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassen | koud perslassen |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Motormacht | 5.5kw |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 200 ~ 700 mm |
| Folie decoiler | 1 pc |
| Roterende snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Machinkleur | Optioneel |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling geleiderfolie l |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 ~ 800 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Decoiler | Één stuk |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 300mm |
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| Motormacht | 5.5kw |
| Naam | eenvoudige transformatorfoliewikkelmachine |
|---|---|
| Verpakking Details | zeewaardige verpakking |
| Levertijd | 35 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 100 reeksen per jaar |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |