| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 5.5 kW |
| Naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Leiderfolie | koper en aluminium |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 11 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Rotatievermogen | 5.5 kW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | het maken van reactorrol |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Lassen | TIG |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| TOEPASSING | windende folierol |
| lassen | koudlassen |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Windende motor | 15KW |
| Het winden snelheid | 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Roterende snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | maximum 3mm |
| Motormacht | 4KW |