| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| naam | machines voor het wikkelen van spoelen en folie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 400 mm |
| Sweismodus | TIG |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Lasmethode | TIG lassen |
| Productnaam | Wikkelmachine van koperen folie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Geleider | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folieverzetting | 2 sets |
| Rotatievermogen | 22 kW |
| Naam van het product | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Folie decoiler | 1 set |
| verwarming | koud druklassen |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Sweismodus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| motormacht | 5.5KW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Max. Opwindsnelheid | 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Machtsconsumptie | 5.5KW |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |