| Machinenaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoileraantal | 2 PCs |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassenwijze | tig |
| Productnaam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.15 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300 mm |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 5.5 kW |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | koud druklassen |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Schommelingen | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |