| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | Tig |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | koperen folie en aluminiumfolie |
| Folie decoiler | 2 sets |
| Kracht | 30 kW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassen | TIG |
| naam | folie windende machine |
|---|---|
| functie | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassenwijze | TIG lassen |
| Naam van het product | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Lasmethode | TIG lassen |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Al folie | 0.3 ~ 3,0 mm dik |
| Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm dik |
| Sweismodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| gebruik | windende rol |
| Leider | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motormacht | 22kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| gebruik | windende rol |
| Leider | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motormacht | 22kW |
| productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoiler | 2 PCs |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |