| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Windende motor | 22kw |
| Het winden snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Ronde draad | 0,3 ~ 5.0mm |
| Vlakke draad | 5x12mm max. |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Machinenaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Toepassing | stapelende en overhellende kern |
| Lijstgrootte | 1600x1400mm |
| Lijsthoogte | 1000mm |
| Max. lading | 3000kg |
| naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformhoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 5000 kg |
| Platformslag | 500 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| toepassing | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Productnaam | Besnoeiing aan Lengtelijn |
|---|---|
| Scherpe Wijze | Regelmatig |
| Staaldikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| staal breedte | 40 ~ 300mm |
| Het voeden snelheid | 120m/min |
| Naam | transformator folie wikkelmachine |
|---|---|
| functie | het maken van transformatorrol |
| Cu folie dikte | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folie dikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. folie breedte | 1200mm |
| Productnaam | transformatorkern stapeltafel |
|---|---|
| Gebruik | stapelen silicium staalplaat |
| Platformgrootte | 1600x1400mm |
| Platform hoogte | 1000mm |
| Max. bezig met laden | 3000kg |
| machinenaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | het maken van centrumbeen |
| Papierdikte | 0,2~ 0.35mm |
| Blad breedte | 40 ~ 300mm |
| Kleur | Klantgericht |