| Naam van de machine | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van centrumbeen |
| Dikte van de plaat | 0,2~ 0.35mm |
| Bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Functie | kronkelende droge type transformatorspoel; |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 800mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | stapelende en overhellende kern |
| lijstgrootte | 2000x1600mm |
| Lijsthoogte | 1000mm |
| Max. Capaciteit | 5000kg |
| Naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Hoogte | 850mm |
| Max Capacity | 5000kg |
| Maximum platformslag | 500mm |
| naam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam van het product | Snijmachine |
|---|---|
| Functie | het middelste been van de transformatorkern maken |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Motorvermogen | 14 kW |