| Naam | de lijst van de de kernassemblage van het transformatorijzer |
|---|---|
| Tafelhoogte | 1000 mm |
| Kracht | 1.5 kW |
| Het stapelen van hoogte | 400 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke draad | 5x12mm, maximum |
| Ronde draad | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Machinekleur | Aangepast |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | het maken van transformator |
| Cu-bladdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al bladdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Motormacht | 30kw |
| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformhoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 5000 kg |
| Platformslag | 500 mm |
| Productnaam | tranformer folie windende machine |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de transformatorfolie |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Het winden snelheid | 16rpm |
| productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden snelheid | 120m per minuut |
| productnaam | de lijst van de de kernassemblage van het transformatorijzer |
|---|---|
| Lijsthoogte | 1000mm |
| Motormacht | 1.5kw |
| Het stapelen van Hoogte | 400mm |
| Kleur | Aangepast |
| naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | stapelende en overhellende kern |
| Lijstgrootte | 2000x1600mm |
| Lijsthoogte | 1000mm |
| Max. capaciteit | 5000kg |
| naam | de lijst van de de kernassemblage van het transformatorijzer |
|---|---|
| Lijsthoogte | 1000mm |
| Motormacht | 1.5KW |
| Het stapelen van Hoogte | 400MM |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 300mm |
| Lassen | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~.0mm |