| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | kern van het assemblage de armorphous ijzer |
| Max. Capaciteit | 3000 kg |
| Max. stookt op | 300MM |
| Motorvermogen | 2,2 kW |
| Naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | stapelende en overhellende kern |
| Lijstgrootte | 2000x1600mm |
| break | 1000mm |
| Max. Capaciteit | 5000kg |
| Tafel naam | de lijst van de de kernassemblage van het transformatorijzer |
|---|---|
| het werk hoogte | 1000mm |
| Motormacht | 1.5kw |
| Het stapelen van hoogte | 400mm |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| functie | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| naam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |
| naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| functie | kern van het assemblage de armorphous ijzer |
| Max. capaciteit | 3000kg |
| Max. stookt op | 300mm |
| Motormacht | 2.2KW |
| Machinenaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Lijstgrootte | 1600x1400mm |
| lijsthoogte | 1000mm |
| Max. Lading | 3000kg |
| Naam van het product | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | de lijst van de de kernassemblage van het transformatorijzer |
|---|---|
| Het werk Hoogte | 1000mm |
| Kracht | 1.5 kW |
| Het stapelen van hoogte | 400 mm |
| Kleur | zoals gevraagd |
| naam | golfvin die machine maakt |
|---|---|
| Bladbreedte | 300 ~ 1600mm |
| Vinhoogte | 50 ~ 400mm |
| Vinhoogte | 45 ~ 60mm |
| Vinlengte | ≤2000mm |