| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Breedte van de geleider | 150 ~ 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCS |
| Versnelling | 0 ~ 26 t/min |
| Machinekleur | zoals gevraagd |
| Naam van het product | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformgrootte | 1600x1400mm |
| Platformhoogte | 1000 mm |
| Max. capaciteit | 3000kg |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3,0 mm |
| Max. foliebreedte | 1200 mm |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 stuks |
| Naam van het product | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| Functie | de windende droge rol van de typetransformator |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 16rpm |
| Naam | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000 mm |
| Grootte van de as | 40x40x1500mm |
| Staartbestand | livecentrum |
| Naam van het product | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Tafelhoogte | 1000 mm |
| Kracht | 1.5 kW |
| Het stapelen van hoogte | 400 mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Max. Capaciteit | 3000 kg |
| Max. stookt op | 300MM |
| Stroom | 2,2 kW |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |