| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draad | aluminium of koperdraad |
| Dirigent type | ronde of platte draad |
| Ronde draad | ∅0,3 - 4,0 mm |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling transformator draad spoel |
| Opwindmotor | 4KW |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Geleider | cu draad of al draad |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Macht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Naam apparaat | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | kronkelende spoelen |
| Lassenwijze | Vleklassen |
| Garantie | 12 maanden |
| Motor | 4KW |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Decoiler | Één stuk |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Macht | 22kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | maximum 3mm |
| Motormacht | 4KW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Foliebreedte | maximum 300mm |
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| Motormacht | 5.5kw |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Windende motor | 15KW |
| Het winden snelheid | 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| toepassing | windende strookrol |
| Roterende kracht | 15KW |
| Roterende Snelheid | 20 t/min |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |