| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Motorvermogen | 4 kW |
| Versnelling | 0 ~ 160 tpm |
| Leider Type | vlakke of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Product | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Het winden breedte | 0 - 1200mm |
| Het winden macht | 5.5kw |
| Het winden snelheid | 0- 80rpm |
| Max. ladingscapaciteit | 1000kg |
| Productnaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Motormacht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Macht | 22KW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-filmdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassenwijze | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | tig |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | Tig |