| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur | zoals gevraagd |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur van de machine | Zoals gevraagd |
| Naam van het product | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur van de machine | zoals gevraagd |
| Naam van het product | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Sweismodus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende reactorrol |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur van de machine | zoals gevraagd |
| Machinenaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoileraantal | 2 PCs |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | de windende rol van de koperfolie |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de reactorfolie |
| Folietype | koper of aluiniumstrook |
| Foliedikte | 0.2 - 3.0mm |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | de windende rol van de reactorfolie |
| Folietype | koper of aluminiumstrook |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |