| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| Max. Opwindsnelheid | 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Machtsconsumptie | 5.5KW |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 5.5 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 11 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300 mm |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kracht | 5.5 kW |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 35 t/min |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Rotatievermogen | 5.5 kW |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassenwijze | TIG |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen | koud druklassen |
| naam | folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | Tig |
| Naam | Foliewikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende reactorrol |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Machinekleur | Zoals gevraagd |