| Machinenaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de reactorfolie |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.33.0mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | het maken van reactorrol |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Lassen | tig |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassenwijze | tig |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassen | tig |
| Product nme | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassen | tig |
| Naam | koperfolie wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | reactorspoel maken |
| Al folie dikte | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folie dikte | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Lassen modus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | het maken van reactorrol |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassen modus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende reactorrol |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassenwijze | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |