| Naam | Foliewikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Folieverzetting | 1 Instellen |
| Isolatie decoiler | 1 Instellen |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Lassen modus | TIG lassen |
| Productnaam | rol & folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | het maken van reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ronde draad | Ø 0,3 ~ 5.0mm |
| Naam | de windende machine van de reactorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300 mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Lassenwijze | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Functie | windende folierollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Schommelingen | koud druklassen |
| Naam van het product | folie wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Dikte van de folie | 0,2 ~ 3.0mm |
| Folie decoiler | 1 set |
| verwarming | koud druklassen |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lasmodus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Sweismodus | TIG |
| Productnaam | folie windende machine |
|---|---|
| Gebruik | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al strookdikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Het winden macht | 11KW |
| Machinenaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Controlesysteem | PLC |