| Machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | Gespleten type |
| Naam van de machine | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Leiderdraad | platte draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 PCs |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000 mm |
| Grootte van de as | 40x40x1500mm |
| Staartbestand | livecentrum |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 stuks |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Centrumhoogte | 1000 mm |
| Grootte van de as | 40x40mm |
| Staartbestand | livecentrum |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Ronde draad | 0.3 - 5.0mm |
| Vlakke draad | 5x12mm |
| Servomotor | 750W |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 400mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| motormacht | 11KW |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 400mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| Motormacht | 11KW |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| kleur | optioneel |
| Gebruik | wikkeling transformator draad spoel |
| Controlesysteem | PLC |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Kleur van de machine | optioneel |
| Functie | wikkeling transformator draad spoel |
| Draad | koperdraad of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte of ronde draad |