| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke draad | 5x12mm, maximum |
| Ronde draad | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Machinekleur | Aangepast |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000mm |
| Het winden schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000MM |
| Het winden schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | Afzonderlijk |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1500mm |
| Losse kop | leef centrum |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Leveringsdraad | vlakke draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 PCs |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Opwindmotor | 5,5 kW |
| Kronkelende breedte | Tot 1000 mm |
| Servomotormacht | 0,75 kW |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Kronkelende breedte | Maximaal 500 mm per spoel |
|---|---|
| machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
| Machinekleur | Optioneel |
| Servomotor | 0,75 kW |
| Widning-motorvermogen | 7,5 kW |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Vertoning | Touch screen |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Afbeelding | Digitaal |
| Materiaal | Staal |
| Het winden macht | 11 kW |
| Operatiemodus | Halfautomatische |