| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1000 mm |
| Productnaam | spiraalwikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | het maken van draadspoelen |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadmateriaal | Cu -draad of al draad |
| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Funciton | windende draadrol |
| Geleider | aluminium of koperdraad |
| Dirigent Type | ronde of vlakke draad |
| Ronde Draad | ∅0.3 - 4.0mm |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 150 ~ 300mm |
| Sweismodus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 ~ 3.0 mm |
| Voeding | 3-fase 380V 50Hz |
|---|---|
| Hoogte van de as | 900 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Servomotor | 0,75 kW |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
|---|---|
| Servomotormacht | 0,75 kW |
| Widning-motorvermogen | Beschikbaar |
| Garantie | 12 maanden |
| Voeding | 3-fase 380V 50Hz |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
|---|---|
| Hoogte van de schacht | 900 mm |
| Draadmateriaal | Koper of aluminium |
| Stroom | 4KW motor |
| Garantie | 12 maanden |
| Hoogte van de as | 900 mm |
|---|---|
| Servomotor | 0,75 kW |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Asgrootte | 40x40mm |
| Stroom | 7.5 kW motor |
| Naam van het product | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Leveringsdraad | platte draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 PCs |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Motormacht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Leidermateriaal | de draad van Cu of al |