| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke Draad | 5x12mm |
| Ronde draad | Ø0,3 ~ 5,0 mm |
| Kleur van de machine | Op maat |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000 mm |
| Opwindende as | 40x40mm |
| Tailstock | Splitstype |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Draadtype | vlakke draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC |
| Het winden snelheid | 0- 200rpm |
| Draadgids | 3 PCs |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 800mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Kleur van de machine | optioneel |
| Functie | windende draadrol |
| besturingssysteem | PLC's |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | kronkelende draadspoel |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Macht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Naam | draadrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | optinal |
| Gebruik | de windende rol van de transformatordraad |
| Controlesysteem | PLC |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |