| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Schachtgrootte | 50x50mm |
| Schachtlengte | 2000mm |
| Motormacht | 7.5kw |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Vertoning | Digitaal |
| Materiaal | Staal |
| Macht | 7.5kw |
| Verrichtingswijze | Semi Automatisch |
| Producten | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Afbeelding | Digitaal |
| Functie | windende draadrol |
| Kracht | 7.5 kW |
| Operatiemodus | semi-automatische |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 stuks |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 800 mm, maximaal |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Teller | Digitaal |
| Functie | windende draadrol |
| Motorvermogen | 7.5 kW |
| Operatiemodus | Halfautomatische |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Het winden breedte | 0 - 800mm |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Kleur | klantgericht |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende rol |
| Het winden breedte | 0 - 800mm |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Kleur | facultatief |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | Optinal |
| Gebruik | de windende rol van de transformatordraad |
| Controlesysteem | PLC |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |