| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de transformatordraad |
| Windende motor | 4kw |
| Het winden snelheid | 0 - 160rpm |
| Leider | Cu-draad of al draad |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Centrumhoogte | 1000 mm |
| Grootte van de as | 40x40x1500mm |
| Staartbestand | livecentrum |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Weergave | touchscreen |
| Materiaal | Staal |
| Opwindmotor | 11 kW |
| Bedrijfsmodus | Semi -automatisch |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Transversale lengte | 01200mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| Motormacht | 11KW |
| Naam | draadrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Het winden Schachtgrootte | 80x80mm |
| Het winden Schachtlengte | 3000mm |
| Het winden snelheid | 30rpm maximum |
| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Naam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 0 -2500 mm |
| Het winden snelheid | 0-200 t/min |
| Draadleider | de draad van Cu of al |
| Midden hoogte | 900 mm |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Machinekleur | Optioneel |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Widning-motorvermogen | Beschikbaar |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Centrumhoogte | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1500mm |
| Losse kop | gespleten type |