| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Centrum heigth | 1000 mm |
| Opwindende as | 40x40mm |
| Tailstock | Split -type |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Maximum het winden breedte | 600mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| Motormacht | 4kw |
| Naam van de machine | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| HMI | aanraakscherm |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Ronde draad | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlak draad | 5x12mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 stuks |
| Naam van het product | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Leiderdraad | koper of aluminiumdraad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 stuks |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Maximum het winden breedte | 600 mm |
| Centrumhoogte | 900 mm |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 800 mm, maximaal |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Afbeelding | Digitaal |
| Gebruik | windende draadrol |
| Motorvermogen | 7.5 kW |
| Operatiemodus | Halfautomatische |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Maximum het winden breedte | 600 mm |
| Centrumhoogte | 900 mm |
| Het winden macht | 4 kW |