| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 800 mm, maximaal |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de transformatordraad |
| Windende motor | 4kw |
| Het winden snelheid | 0 - 160rpm |
| Leider | Cu-draad of al draad |
| Machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Leider Type | ronde of vlakke draad |
| ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| naam | rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Motorvermogen | 7.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 80rpm |
| Draad | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Breedte van de wikkeling | 1000 mm, maximaal |
| Rotatievermogen | 5.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Naam | draadrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | optinal |
| Gebruik | de windende rol van de transformatordraad |
| Controlesysteem | PLC |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | spiraalwikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | het maken van draadspoelen |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadmateriaal | Cu -draad of al draad |
| naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | het maken van spoelen |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Conductor | cu draad of al draad |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | het maken van rol |
| Motormacht | 4kw |
| Roterende snelheid | 0- 200rpm |
| Leider | de draad van Cu of al |