| Naam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 0 -2500 mm |
| Het winden snelheid | 0-200 t/min |
| Draadleider | de draad van Cu of al |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| toepassing | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 stuks |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Maximum het winden breedte | 600 mm |
| Midden hoogte | 900 mm |
| Kronkelende kracht | 4 kW |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Leider | aluminium of koperdraad |
| Leidertype | ronde of vlakke draad |
| Ronde Draad | ∅0.3 ~ ∅4.0mm |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | kronkelende draadspoel |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Dirigenttype | ronde of vlakke draad |
| Ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| HMI | Touchscreen |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Motormacht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Leidermateriaal | de draad van Cu of al |
| naam | spiraalwikkelmachine |
|---|---|
| Kronkelende breedte | 1000 mm, maximaal |
| Kronkelende kracht | 5,5 kW |
| Wikkelingssnelheid | 0 ~ 160rpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Draad | aluminium of koperdraad |
| Draadtype | ronde draad of vlakke draad |
| Ronde draad | ∅0.3 - ∅5.0mm |