| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de transformatordraad |
| Windende motor | 4kw |
| Servomotor | 750W |
| Draad | de draad van Cu en al |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Macht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Het winden macht | 22 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-filmdikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Naam van de machine | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Het winden macht | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Type geleider | vlakke of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Roterende snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Breedte van de wikkeling | 1200mm, maximum |
| Roterende Motor | 5.5 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 80rpm |
| Servomotor | 0.75kw |
| Machinenaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Motormacht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Roterende snelheid | 0- 160rpm |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Productnaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 0 ~ 2500 mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200 t/min |
| Draadleider | de draad van Cu of al |
| naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Ronde draad | 0.3 - 5.0mm |
| vlakke draad | 5x12mm max. |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Producten | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke Draad | 5x12mm |
| Ronde draad | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Machinekleur | Op maat |