| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Het winden breedte | 0 - 800mm |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Kleur | klantgericht |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 400mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| Motormacht | 2.2kw |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Vlakke draad | 5x12mm, maximum |
| Ronde draad | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Machinekleur | Aangepast |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | kronkelende draadspoel |
| Ronde draaddia. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 800mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC |
| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Leider | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | Optinal |
| Gebruik | de windende rol van de transformatordraad |
| Controlesysteem | PLC |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Leveringsdraad | vlakke draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC |
| Het winden snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Draadgids | 3 PCs |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Maximum het winden breedte | 600mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| Motormacht | 4kw |