| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 - 3,0 mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Machinenaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoileraantal | 2 PCs |
| Lassen modus | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | het maken van reactorrol |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Lassen | TIG |
| naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Naam | de windende machine van de reactorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lassen | tig |
| naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | zoals gevraagd |
| TOEPASSING | windende draadrol |
| Controlesysteem | PLC |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | kronkelende transformatorspoel |
| Maximale wikkelbreedte | 600mm |
| Midden hoogte | 900mm |
| Motorkracht | 4kw |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 500mm |
| Per rolhoogte | max. 500mm |
| Motormacht | 7,5kw |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Geleidingsmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| HMI | Aanraakscherm |