| Product Name | reactor core cutting machine |
|---|---|
| Functie | het snijden van de benen van de reactorkern |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Versnellingssnelheid van de voedingsstrook | 0 ~ 180m/min |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 400mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |
| machinenaam | automatische kernsnijmachine |
|---|---|
| Functie | scherp siliciumblad |
| Blad breedte | 40 ~ 400mm |
| Papierdikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| naam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | voor het snijden van siliciumstaalstroken |
| Strookbreedte | 60 - 600 mm |
| Stripdikte | 0.23 - 0,35 mm |
| Functie | Stepslag, stoten, snijden |
| Naam van het product | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | voor het snijden van siliciumstaalstroken |
| Strookbreedte | 60 - 600 mm |
| Stripdikte | 0.23 - 0,35 mm |
| kenmerk | Stepslag, stoten, snijden |
| Naam van de machine | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Toepassing | snijden van siliciumstaal |
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe lengte | 1502500mm |
| Snijdend plassen | 180m/min |
| productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden snelheid | 120m per minuut |
| Machinenaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Bladbreedte | 40 ~ 600mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |
| machinenaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | het maken van centrumbeen |
| Papierdikte | 0,2~ 0.35mm |
| Blad breedte | 40 ~ 300mm |
| Kleur | Klantgericht |
| naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Scherpe wijze | twee die ponsen, twee snijden |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Scherpe Snelheid | 120m/min |