| Naam | machines voor het snijden van reactorkernen |
|---|---|
| Gebruik | voor het snijden van siliciumplaten |
| Breedte van de strook | 25-400 mm |
| Dikte van de strook | 0,23 ~ 0.5mm |
| Snij snelheid | 120 m/min |
| Naam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | productie van transformatorkernen |
| Breedte van het blad | 40400mm |
| Dikte van het gesneden plaat | 0,23 ~ 0.35mm |
| Voedingssnelheid | 120 m/min |
| naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Snijstand | Snijwerk voor stapelwielen |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| voedingssnelheid | 0 ~ 120m/min |
| Productnaam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van het been van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Het voeden snelheid | 180m/min |
| Productnaam | transformer kern snijmachine |
|---|---|
| Gebruik | snijden van siliciumstaal |
| Verwerking | twee snijden twee ponsen |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ponsengat | Φ10 ~ 24 mm |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van kernbeen |
| Bladdikte | 0.2~0.35mm |
| Bladbreedte | 40 ~400mm |
| Motormacht | 14kw |
| Naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Functie | het maken van reactorkernen |
| Scherpe breedte | 30 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| Naam | kern snijmachines |
|---|---|
| Snijmodus | stap schoot |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0,35 mm |
| Snijbreedte | 40 ~ 400mm |
| Snijsnelheid | 120 m/min |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Snijstand | stapoverlapping |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Het voeden Snelheid | 120 m/min |
| Machina naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Toepassing | productie van transformatorkernen |
| Scherpe Breedte | 40400mm |
| Dikte van de plaat | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snij snelheid | 120 m/min |