| Machinenaam | reactor kern snijmachine |
|---|---|
| Gebruik | scherp siliciumblad |
| Scherpe Breedte | 40 ~ 400mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| Naam van het product | Snijmachine |
|---|---|
| Functie | het middelste been van de transformatorkern maken |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Motorvermogen | 14 kW |
| Naam | reactor kern snijmachine |
|---|---|
| Functie | scherp siliciumblad |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| Naam | de snijmachine van het kernlidmaat |
|---|---|
| Gebruik | het maken van kernlidmaat |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Motormacht | 14KW |
| Naam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van de kern van het middelste ledemaat |
| Strip dikte | 0.2~0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 400 mm |
| Kracht | 14KW |
| Naam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Strookbreedte | 40 ~ 300mm |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snij snelheid | 180m/min |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | Stepslag, stoten, snijden |
| Snijbreedte | 60 - 600 mm |
| Snijdikte | 0.23 - 0,35 mm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Functie | het maken van reactorkernen |
| Breedte van het blad | 30 ~ 300mm |
| Dikte van de plaat | 0,23 ~ 0.35mm |
| voedingssnelheid | 0 ~ 180m/min |
| Naam | snijmachine met middenpoot |
|---|---|
| Gebruik | middenbeen maken |
| Papierdikte | 0,23 ~ 0,35 mm |
| Blad breedte | 40 ~ 400mm |
| Motorkracht | 14kw |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe functie | stapoverlapping |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Strookbreedte | 40 ~ 300mm |
| voedingssnelheid | 120 m/min |