| Naam van het product | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Snijbreedte | 40 ~ 300mm |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snijlengte | 350 ~ 9999mm |
| voedingssnelheid | 120m per minuut |
| Naam van de machine | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Dikte van de plaat | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |
| naam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |
| Naam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe snelheid | 180m/min |
| Productnaam | besnoeiing aan lengtelijn |
|---|---|
| Snijstand | twee steken twee steken |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snijbreedte | 40 ~ 300mm |
| voedingssnelheid | 120 m/min |
| Machinenaam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Het voeden snelheid | 180M/min |
| Naam van het product | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Strookbreedte | 40 ~ 300mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| Productnaam | Besnoeiing aan Lengtelijn |
|---|---|
| Scherpe Wijze | Regelmatig |
| Staaldikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| staal breedte | 40 ~ 300mm |
| Het voeden snelheid | 120m/min |
| machinenaam | besnoeiing aan lengtelijn |
|---|---|
| Snijmodus | Regelmatig |
| Papierdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Blad breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Snelheid | 120m/min |
| Machinenaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Gebruik | het maken van reactorkernen |
| Bladbreedte | 30 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 0 ~ 180m/min |