| Lassnelheid | 0.8m/min |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| het winden motormacht | 15 kW |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| Materiaal geleider | Koper- of aluminiumfolie |
| Machinkleur | Optioneel |
| Voeding | 3-fase 380V, 50Hz |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
|---|---|
| Foliegeleider Od | 1000 mm, max. |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Voeding | 380V, 50Hz of zoals gevraagd |
| Wikkelingssnelheid | Instelbaar, tot 35 tpm |
| Foliemateriaal | Koper of aluminium |
|---|---|
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm breedte |
| Machinkleur | Optioneel |
|---|---|
| Kronkelende kracht | 22 kW |
| Foliemateriaal | Koper of aluminium |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Foliegeleider Od | 1000 mm, maximaal |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
|---|---|
| Lassnelheid | 0.8m/min |
| Kronkelende kracht | 15 kW |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Foliebreedte | 1000 mm, max |
| Naam | de windende machine van de koudlassenfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folie |
| Foliebreedte | maximum 200mm |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3mm |
| Motormacht | 4kw |
| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | kern van het assemblage de armorphous ijzer |
| Max. Capaciteit | 3000KG |
| Het maximum stookt op | 300mm |
| Motormacht | 2.2kw |
| Naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | kern van het assemblage de armorphous ijzer |
| Max. Capaciteit | 3000kg |
| Max. stookt op | 300mm |
| Motormacht | 2.2kw |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Roterende snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |